Konsultacje

Drodzy Rodzice!

Fundacja PRESTO po raz kolejny ma zaszczyt zaprosić Was na bezpłatne konsultacje z psychologiem.

Jesteśmy rodzicami tak jak Wy i dobrze wiemy, że czasami, zwłaszcza w pierwszym okresie życia dziecka, istnieje duża potrzeba uzyskania rzetelnej wiedzy, podpowiedzi odnośnie postępowania, czy wyjaśnienia wątpliwości. Dlatego nasze konsultacje są w 100% dopasowane do Waszych potrzeb i sytuacji, w której się znajdujecie. Czasami w rodzicielstwie bywają też trudniejsze momenty, w których trudno znaleźć rozwiązanie samemu, a spojrzenie kogoś z zewnątrz pomaga rozjaśnić sytuację. Zwłaszcza w obecnym czasie, gdzie dostęp do specjalistów różnych dziedzin jest utrudniony, macie prawo czuć się nieco zagubieni. Jesteśmy i pracujemy dla Was, aby wesprzeć Was w tej niezwykłej przygodzie zwanej rodzicielstwem.

Przykładowy zakres konsultacji:

• Potrzeby rozwojowe dziecka w pierwszym roku życia
  • Trudności i kryzysy w pierwszym roku życia dziecka
  • Emocje w okresie okołoporodowym (baby blues, depresja poporodowa)
  • Relacja rodziców po pojawieniu się dziecka
  • Dbanie o siebie a opieka nad maluszkiem

To tylko przykładowe tematy, które możemy omówić podczas konsultacji. Ich zakres zależy wyłącznie od Was Drodzy Rodzice. Jesteśmy dla Was, nie jesteście sami 😊

Konsultacje realizowane są w ramach zadania Wyprawka Wrocławska 2024

Telefon:  731 962 054